V petek, 14. aprila 2023, je na naši šoli potekalo 24. državno tekmovanje gimnazijcev iz znanja ekonomije in ekonomskih tehnikov iz znanja gospodarstva.

EGSŠ Radovljica sta na gimnazijskem tekmovanju iz znanja ekonomije zastopala Laura Novak in Boris Lavrih, oba iz 4. g, na tekmovanju ekonomskih tehnikov iz znanja gospodarstva so našo šolo zastopale Tiana Kukavica, Melissa Muminović in Elma Mulalić iz 4. e.

Laura Novak se je na gimnazijskem državnem tekmovanju iz znanja ekonomije uvrstila na 2. mesto in osvojila ZLATO PRIZNANJE. Uvrstila se je na izbirno tekmovanje za slovensko ekipo za Mednarodno ekonomsko olimpijado 2023.

Tiana Kukavica in Melissa Muminović sta osvojili SREBRNI PRIZNANJI.

Boris Lavrih in Elma Mulalić sta osvojila BRONASTI PRIZNANJI.

Vsem dobitnikom priznanj iskreno čestitamo!

Irena Papac, mentorica

 

Fotografija:

  1. vrsta: Irena Papac
  2. vrsta z leve: Tiana Kukavica, Elma Mulalić, Melissa Muminović
  3. vrsta z leve: Laura Novak, Boris Lavrih