To in še več našim dijakom sporoča evroposlanka Irena Joveva, nekdanja dijakinja naše šole.

Z njo se je dopisoval Žan Debelak, dijak 2. g.

V torek, 12. 11. 2019, smo v 2. g izvedli obvezne izbirne vsebine na temo državljanska kultura. Naša šola je vključena v projekt Šola ambasadorka Evropskega parlamenta (EPAS), v oddelku 2. g pa dijaki sodelujejo kot ambasadorji Evropskega parlamenta. Tako smo z velikim veseljem navezali stik z našo bivšo dijakinjo Ireno Jovevo.

Irena Joveva je spomladi 2019 preko Liste Marjana Šarca kandidirala za slovensko evroposlanko in s tridesetimi leti to tudi postala.

Kakšno sporočilo ima za nas?

Z njo si je preko elektronske pošte dopisoval Žan Debeljak iz 2. g.

Odgovorila nam je kar iz Ruande.

Preberite, kako se je kalila tudi v naši »kremšniti«.

Marja Podjed, mentorica