Drage dijakinje in dijaki EGSŠ Radovljica,

na pobudo dijaške skupnosti naše šole (v dogovoru z ravnateljico Ksenijo Lipovšček) razpisujemo natečaj za potisk šolskih puloverjev s kapuco (“hudijev”).
Iščemo različne ideje za motiv, ki bi predstavljali našo šolo oziroma vse tri programe: ekonomska gimnazija, ekonomski in medijski tehnik. Potisk z imenom šole bo na zadnji (hrbtni) strani, spredaj (levo zgoraj) pa manjši logotip šole.
Motiv naj bo vektorski, enobarven (črna na beli podlagi), format A3 pokončen. Barve in modele puloverjev bodo izbirali dijaki dijaške skupnosti. Končna barva potiska se bo določila glede na izbran tekstil.

Vse zainteresirane vabimo, da s svojimi predlogi sodelujete in na ta način prispevate k izboru najboljšega motiva.

Vaše predloge pošljite najkasneje do vključno 1. decembra na stasa.slapnik@egss.si.

Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica

 

Fotografija puloverja: https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.vezenjegs.si%2Fzenski-pulover-s-kapuco-basic-jn795&psig=AOvVaw1z0ZN_ZlDZJm_k3W9mls_Y&ust=1637311967093000&source=images&cd=vfe&ved=0CAgQjRxqFwoTCKi0rcPEofQCFQAAAAAdAAAAABAP