T: (04) 53-73-513,
F: (04) 531-22-41

E:egss.radovljica@guest.arnes.si

Zlata knjiga EGSŠ v šolskem letu 2016/17

 

Dijaki z odličnim uspehom:


Kaja Prezelj, 1. g
Nina Zrimšek, 1. g
Nika Kuhar, 1. e
Manja Čepelnik, 1. a
Julia Stanek, 1. a
Katja Bukovnik, 2. e
Maja Konkolič, 2. b
Maruša Kegljevič, 2. b
Katja Langerholc, 2. b
Sebastian Lavrič, 2. b
Sara Gorinjac, 3. g
Pia Svetina, 3. g
Tanja Železnik, 3. g
Minej Mencinger, 3. e
Nina Ždralović, 3. e
Kaja Kne, 3. a
Gal Mladenović, 3. a
Tjaša Meglič, 3. b
Tadej Pernuš, 3. b
Tanja Žontar, 3. b
Armina Selimanović, 4. g
Ilda Šečkanović, 4. g
Žana Vnučec, 4. g
Aleksandra Košir, 4. a
Rok Pavlič, 4. a
Manca Rus, 4. a
Tina Tišler, 4. a
Anja Hudobivnik, 4. b
Petra Luskovec, 4. b

 

Zlata knjiga EGSŠ v šolskem letu 2015/16


Dijaki z odličnim uspehom:


Katja Bukovnik, 1. Ea
Maja Konkolič, 1. Mb
Sebastian Lavrič, 1. Mb
Minej Mencinger, 2. Ea
Nina Ždralović, 2. Ea
Sara Gorinjac, 2. Ga
Tanja Železnik, 2. Ga
Gal Mladenović, 2. Ma
Tjaša Meglič, 2. Mb
Tadej Pernuš, 2. Mb
Tanja Žontar, 2. Mb
Ilda Šeškanović, 3. Ga
Rok Pavlič, 3. Ma
Manca Rus, 3. Ma
Jakob Baloh, 3. Mb
Petra Luskovec, 3. Mb
Ciril Zupan, 3. Mb
Katja Hartman, 4. Ea
Urška Nikoletti, 4. Ma
Jure Podlipnik, 4. Ma

 


Zlata knjiga EGSŠ v šolskem letu 2014/15


Dijaki z odličnim uspehom:

Minej Mencinger, 1. Ea
Pia Svetina, 1. Ga
Gal Mladenović, 1. Ma
Tjaša Meglič, 1. Mb
Tadej Pernuš, 1. Mb
Ilda Šeškanović, 2. Ga
Rok Pavlič, 2. Ma
Nace Tomat, 2. Ma
Aleksandra Košir, 2. Ma
Ciril Zupan, 2. Mb
Katja Hartman, 3. Ea
Urška Nikoletti, 3. Ma
Jure Podlipnik, 3. Ma
Jan Ravnik, 3. Mb
Manca Korošec, 3. Mb
Nives Tomaževic, 4. Ga
Žiga Krašovec, 4. Ma
Kevin Kolenko, 4. Mb
Primož Legat, 4. Mb
Eva Škvarč, 4. Mb
Maja Vavpotič, 4. Mb
Neja Zupan, 4. Mb
 

Uspehi dijakov na tekmovanjih:

 
Matija Muhar, 4. Ma: svetovni mladinski prvak v metu kopja in evropski prvak 2015
Nika Ponikvar, 1. Ma: državna prvakinja v teku na 400 m
Andraž Demšar, 2. Ma: mladinski državni prvak v squashu
Tadej Paščinski, 1. Ea: 2. mesto na slalomu in 3. mesto na veleslalomu na neuradnem svetovnem prvenstvu do 16 let; državni prvak v smučanju v slalomu, veleslalomu in kombinaciji
Anže Čufar, 2. Ma: državni podprvak v slalomu in kombinaciji

Rok Pavlič, 2. Ma: zlato Cankarjevo priznanje (1. mesto na državnem nivoju)
Kevin Kolenko, zlato Vegovo priznanje na državnem tekmovanju iz znanja matematike za srednje strokovne in tehnične šole ( 1. mesto na državnem nivoju); srebrno priznanje na državnem tekmovanju Sladkorna bolezen
Katarina Nađ, 4. Ea: zlato Vegovo priznanje na državnem tekmovanju iz znanja matematike za srednje strokovne in tehnične šole (5. mesto na državnem nivoju)
Kiti Kelvišar, 3. Ma: srebrno Cankarjevo priznanje
Armina Selimanović, 2. Ga: srebrno priznanje Ekokviz

Žiga Krašovec, 4. Ma: zlati maturant na poklicni maturi
Neja Zupan, 4. Mb: zlata maturantka na poklicni maturi
 

Zlata knjiga EGSŠ v šolskem letu 2013/14

 

Dijaki z odličnim uspehom:


Ilda Šečkanović, 1. Ga
Rok Pavlič, 1. Ma
Nace Tomat, 1. Ma
Ciril Zupan, 1. Ma
Katja Hartman, 2. Ea
Urška Nikoletti, 2. Ma
Jure Podlipnik, 2. Ma
Eva Lazar, 3. Ea
Lea Uršič, 3. Ea
Žiga Krašovec, 3. Ma
Kevin Kolenko, 3. Mb
Primož Legat, 3. Mb
Neja Zupan, 3. Mb
Kristina Klemenčič, 4. Ea
Maruša Kolačko, 4. Ea
Monika Koselj, 4. Ea
*Belma Fatić, 4. Ga
Melisa Mujezinović, 4. Gb
Matej Dolinar, 4. Ma
Urša Jenko, 4. Ma
Urban Urevc, 4. Ma
Matija Volontar, 4. Ma
*Maša Odar, 4. Mb
Špela Šega, 4. Mb

*Odlični dijakinji vsa štiri leta.
 

Uspehi dijakov na tekmovanjih:


Kiti Kelvišar, 2. Ma - Zlato Cankarjevo priznanje na državnem tekmovanju iz znanja slovenščine
Kevin Kolenko, 3. Mb - Zlato Vegovo priznanje na državnme tekmovanju iz znanja matematike
Anja Bajželj, Katarina Bičvić, Tjaša Udir, 3. Ga - 2. mesto na državnem tekmovanju Mladi podjetnik na Gea College
Petra Luskovec, 1. Mb - Zlato priznanje Ekokviza
Nace Tomat, 1. Ma, in Luka Milinković, 4. Gb - Srebrno priznanje Ekokviza

Matija Muhar, 3. Ma - Svetovni podprvak v metu kopja
Blažka Poklič, 4. Mb - 1. mesto na državnem tekmovanju v karateju
Anže Čufar, 1. Ma - Državni podprvak v slalomu in kombinaciji
Andraž Demšar, 1. Ma - 1. mesto Evropske Squash federacije v Zagrebu
 

Zlata maturantka:


Maruša Kolačko, 4. Ea

 

Zlata knjiga EGSŠ v šolskem letu 2012/13

 

Dijaki z odličnim uspehom

 
Urška Nikoletti 1. Ma
Klemen Ferjan 2. Ea
Žiga Krašovec 2. Ma
Neja Zupan 2. Mb
Belma Fatić 3. Ga
Tina Šturm 3. Gb
Thaisi Stanojević 3. Ea
Urša Jenko 3. Ma
Luka Dakskobler 3. Ma
Matija Volontar 3. Ma
Matej Dolinar 3. Ma
Maša Odar 3. Mb
Špela Šega 3. Mb
Aleksander Cvijić 4. Ga
Klara Ravnik 4. Ga
Maruša Valant 4. Ga
Julija Bizjak 4. Gb
Miša Dubljević 4. Gb
Laura Gasser 4. Gb
Karmen Gregorič 4. Gb
Maša Kepic 4. Gb
Tim Novak 4. Gb
Tina Orejaš 4. Gb
Klavdija Vovk 4. Gb
Anja Toman 4. Ea
Miha Avsenik 4. Ma
Žiga Kozinc 4. Ma
David Poredoš 4. Ma
Kaja Bonča 4. Mb
Andreja Korošec 4. Mb
Aleš Studen 4. Mb
2017
20
Oct

Še vedno vozim, vendar ne hodim

 
V petek, 20. 10. 2017, ob 12.30 uri, bo v avli EGSŠ potekalo predavanje Še vedno vo
2017
25
Oct

Natečaj za logotip Popestrimo šolo


Na šoli letos izvajamo nekaj novih aktivnosti v okviru evropskega projekta Popestrimo šolo. Da
2017
27
Oct

Fotografski natečaj


Spoštovani sodelavci in dijaki!

25. november je Generalna skupščina OZN razglasila za mednarodni dan boja proti
Arhiv novic





 
Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Gorenjska cesta 13
4240 Radovljica

Tel: (04) 53 73 513
Fax: (04) 531 22 41
E-mail: egss.radovljica@guest.arnes.si
S piškotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naših storitev se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke.
več o piškotkih
Prva slovenska odzivna šolska spletna stran ©  2013