T: (04) 53-73-513,
F: (04) 531-22-41

E:egss.radovljica@guest.arnes.si

Oddelki v letu 2016/17


EKONOMSKA GIMNAZIJA

 
1. g
Razredničarka: Magdalena ROZMAN, prof. slov. in univ. dipl. bibl.
Sorazredničarka: Maja ZALOKAR, univ. dipl. inž. kem. tehnol.
                       
2. g
Razredničarka: Eva ČEŠAREK, prof. mat.
Sorazredničarka: Marija PODHRAŠKI, univ. dipl. geog. in etn.
 
3. g
Razredničarka: Marja PODJED, prof. nem. in univ. dipl. soc. kult.
Sorazredničarka: Irena PUNGERČAR, univ. dipl. psih.
 
4. g
Razredničarka: Nevenka KUNŠIČ, prof. mat.
Sorazredničarka: Cvetka FINC, univ. dipl. ekon.

 

EKONOMSKI TEHNIK

 
1. e
Razrednik: Samo KRALJ SERŠA, prof. geog. in zgod.
Sorazredničarka: Darja KOREN, univ. dipl. ekon.
 
2. c (kombiniran z medijskim tehnikom)
Razredničarka: Jasmina GREGORC, prof. ang. in nem.
Sorazredničarka: Karmen GOGALA, prof. biol. in gosp.

3. e
Razredničarka: Tadeja KLINAR, univ. dipl. nem. - prev. in prof. angl.
Sorazredničarka: Katja POLJANEC, univ. dipl. ekon.

4. e
Razredničarka: Lidija PERŠE, univ. dipl. ekon.
Sorazredničarka: Benjamina CERKOVNIK, prof. nem. in zgo.

 

MEDIJSKI TEHNIK

 
1. a
Razrednik: Uroš PIKEC, prof. šp. vzg.
Sorazredničarka: Jasna SMAJIČ, prof. šp. vzg.
 
1. b
Razredničarka: Lidija BREZAVŠČEK, prof. šp. vzg.
Sorazrednik: Jože BREZAVŠČEK, prof. šp. vzg.

2. a
Razredničarka: Alenka ROZMAN, prof. ang. in nem.
Sorazredničarka: Helena KAPUS, prof. mat.

2. b
Razredničarka: Staša SLAPNIK, prof. lik. umet.
Sorazredničarka: Andreja ZAVRŠNIK, univ. dipl. inž. kraj. arh.
 
2. c (kombiniran z ekonomskim tehnikom)
Razredničarka: Jasmina GREGORC, prof. ang. in nem.
Sorazrednik: Aleš SMAJIČ, prof. mat. in fiz.

3. a
Razredničarka: Francka ROPRET, univ dipl. psih.
Sorazrednik: Iztok MULEJ, univ. dipl. inž. el. in univ. dipl. inž. rač.

3. b
Razredničarka: Eva ŽGANJAR, univ. dipl. inž. graf. tehnol.
Sorazrednik: Ivan SUŽNIK, prof. slov.
 
4. a
Razredničarka: Ana HLEBANJA, prof. slov.
Sorazrednik: Iztok PUNGARŠEK, prof. mat. in rač.
 
4. b
Razredničarka: Anja TOMŠIČ TOLAR, mag. akad. slik., BA anim.
Sorazrednik: Andreja KOROŠEC, dipl. graf. in med. teh.



 
2018
24
Aug

Popravni izpiti v jesenskem roku 2018


1. Zadnji rok za prijavo na popravne in ostale izpite v jesenskem roku je 8. 8. 2018.
Prijavo na popravni izpit (Zapisnik o izpitu) lah
2018
31
Aug

Uradne ure v poletnem času


Uradne ure v tajništvu v poletnem času bodo vsak delovni dan od 9. 7. do 13. 7. 2018 od 9. do 10. ure.
V sredo, 25. 7. 2018, in
2018
11
Sep

Jesenski rok mature 2018


Dijaki, oglejte si seznam za pisne izpite na splošni in poklicni maturi 2018.

Arhiv novic





 
Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Gorenjska cesta 13
4240 Radovljica

Tel: (04) 53 73 513
Fax: (04) 531 22 41
E-mail: egss.radovljica@guest.arnes.si
S piškotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naših storitev se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke.
več o piškotkih
Prva slovenska odzivna šolska spletna stran ©  2013