T: (04) 53-73-513,
F: (04) 531-22-41

E:egss.radovljica@guest.arnes.si

IZPITNI ROKI za popravne, diferencialne
in predmetne izpite (2017/18)


Jesenski rok izpitov 2017

 

 
 
Od 11. do 14. 9. 2017 lahko prijavljeni kandidati opravljate popravne, diferencialne in predmetne izpite. Oglejte si razpored:
 
PONEDELJEK, 11. 9. 2017
MATEMATIKA, v pisarni svetovalne službe:
PISNO: ob 8.00
USTNO: ob 10.15
KOMISIJA: Nevenka Kunšič, Eva Češarek, Irena Pungerčar
 
TOREK, 12. 9. 2017
NEMŠČINA, v pisarni svetovalne službe:
PISNO: ob 8.00
USTNO: ob 10.00
KOMISIJA: Marja Podjed, Benjamina Cerkovnik, Klinar Tadeja, Irena Pungerčar
 
TIPOGRAFIJA IN REPRODUKCIJA, v kabinetu strokovnih delavcev za medijski program:
USTNO: ob 9.45
KOMISIJA: Eva Žganjar, Staša Slapnik, Jasna Smajič
 
ČETRTEK, 14. 9. 2017
ANGLEŠČINA, v pisarni svetovalne službe:
PISNO: ob 8.00,
USTNO: ob 12.30
KOMISIJA: Alenka Rozman, Jasmina Gregorc, Samo Kralj Serša
 
KAKOVOST IN TRŽENJE, v kabinetu ekonomije:
USTNO: ob 9.00
PRIJAVLJENI: Cokan
KOMISIJA: Darja Koren, Lidija Perše, Eva Žganjar
 
Ravnateljica
Ksenija Lipovšček, univ. dipl. soc.

 

IZPITNI ROKI za popravne, diferencialne
in predmetne izpite (2016/17)


Popravni izpiti v 1. roku




1. Dijaki oddate prijave do 22. 6. 2017 (izjemoma do 23. 6. 2017).
2. Popravni izpiti bodo potekali od 29. 6. 2017 do 4. 7. 2017. Razpored po učilnicah in ura izpita bosta objavljena 26. 6 .2017 na spletni strani www.egss.si.
3. Odjava od izpita je vsaj 2 dni pred izpitnim rokom po e-pošti na naslov egss.radovljica@guest.arnes.si.

RAZPORED

V ČASU POPRAVNIH IZPITOV JE VSTOP V UČILNICE SAMO V COPATIH!

PRAVILNIK OCENJEVANJA ZNANJA UL RS št. 60/2010 pravi

22. člen (Splošno o izpitih)
1) Dijak lahko opravlja sprejemne, predmetne, dopolnilne in popravne izpite.
2) Dijak opravlja dopolnilni in popravni izpit v šoli, v katero je vpisan, sprejemni in predmetni izpit pa v šoli, ki izvaja izobraževalni program, v katerega se želi vpisati oziroma je že vpisan.
Dijak lahko po uspešno opravljenem predzadnjem oziroma zaključnem letniku enkrat izboljšuje oceno enega ali več predmetov oziroma programskih enot posameznega letnika, in sicer:
• v predzadnjem letniku od konca pouka do zaključka tekočega šolskega leta oziroma do vključitve v zadnji letnik izobraževanja,
• v zaključnem letniku od konca pouka do začetka opravljanja zaključka izobraževanja.
3) Pri določitvi končne ocene predmeta oziroma programske enote se upošteva boljša ocena.

28. člen (Omejitve)
1) V spomladanskem roku lahko dijak opravlja največ dva izpita ravnatelj lahko iz utemeljenih razlogov dovoli v tem roku opravljati tudi več izpitov.
2) Na isti dan lahko dijak opravlja največ izpit ali dele izpita iz enega predmeta.
3) Dijak mora opraviti dopolnilni izpit (neocenjen) pred popravnim izpitom. (Dijak naj prijavi neocenjen predmet in enega z negativno oceno.)
4) Dijak opravi izpit, ko opravi vse dele izpita.

Ravnateljica 
Ksenija LIPOVŠČEK

 

Izpiti v marcu 2017

 

ANGLEŠČINA
1 kandida (občan, 3. MT)
Pisno: sreda, 22. 3. 2017, ob 9. 40, govorilnica (Jasmina Gregorc)
Ustno: četrtek, 23. 3. 2017  ob 10.30, govorilnica
Komisija: Jasmina Gregorc, Helena Kapus, Nevenka Kunšič
 
TIPOGRAFIJA IN REPRODUKCIJA
2 kandidata (4. MT)
Ustno: sreda, 22. 3. 2017, ob 8.10, računalnica št. 1
Komisija: Sabina Mevlja, Nika Oblak, Domen Tavčar
 
SLOVENŠČINA
1 kandidat (4. MT)
Ustno: sreda, 22. 3.  2017, ob 12. 30, kabinet št. 8
Komisija: Ana Berčon, Katja Poljanec, Cvetka Finc
 
ANIMACIJA
1 kandidat (4. MT)
Ustno: ponedeljek, 20. 3. 2017, ob 11. 40, govorilnica
Komisija: Nika  Oblak, Iztok Mulej, Tadeja Klinar
 
MATEMATIKA
2 kandidata (občana, 2. MT)
Pisno: sreda, 22. 3. 2017, ob 8.00, predavalnica (nadzor: Kunšič)
Ustno: četrtek, 23. 3. 2017, ob 10.15, govorilnica
Komisija: Nevenka Kunšič, Helena Kapus ,Jasmina Gregorc
  
NEMŠČINA, POSLOVNA NEMŠČINA
1 kandidat (4. MT)
Pisno: sreda, 22. 3. 2017, ob 8.00, predavalnica (nadzor: Kunšič)
Ustno: petek, 24. 3. 2017, ob 9.40, govorilnica
Komisija: Marja Podjed, Irena Pungerčar, Katja Poljanec


Ravnateljica
Ksenija Lipovšček, univ. dipl. soc.

 

IZPITI V JANUARJU



TIPOGRAFIJA
Kandidata:    
Rožle Veger (4. letnik MT)
Samo Nikolič  (4 . letnik MT; opravljene vaje)
Ustno: v sredo, 18. 1. 2017, ob 8.10, računalnica 1
Komisija:
  • Sabina Mevlja
  • Nika Oblak
  • Domen Tavčar
 
 
ANIMACIJA
Kandidat: Rožle Veger (4. letnik MT)
Ustno: v ponedeljek, 16. 1. 2017, ob 11. 40, govorilnica
Komisija:
  • Nika  Oblak
  • Iztok Mulej
  • Tadeja Klinar
 
 
SGO
Kandidat: Špela Đukes (4. letnik ET)
Ustno:  v sredo, 18. 1.  2017, ob 12.30, kabinet št. 8
Komisija:
  • Katja Poljanec
  • Ana Berčon
  • Cvetka Finc

 
NEMŠČINA
Kandidat: Nejc Vertelj (3. letnik MT)
Pisno:  v torek, 17. 1. 2017, ob 11.40, govorilnica  (Marja Podjed)
Ustno: v petek, 20. 1. 2017, ob 9.40, govorilnica
Komisija:
  • Marja Podjed
  • Irena Pungerčar
  • Katja Poljanec
 
 
SLOVENŠČINA
Kandidat: Samo Nikolić  (4. letnik MT)
Ustno: v sredo, 18. 1. 2017, ob 12. 30, kabinet št. 8
Komisija:
  • Ana Berčon
  • Katja Poljanec
  • Cvetka Finc
 
ANGLEŠČINA
Kandidat: Matevž Vrhovnik (4. letnik MT)
Pisno: v sredo, 18. 1. 2017, ob 9.40, govorilnica
Ustno: v četrtek, 26. 1. 2017, ob 10.50, govorilnica
Komisija:
  • Jasmina Gregorc
  • Helena Kapus
  • Nevenka Kunšič
  
 
MATEMATIKA
Kandidata:
Matic Papler (občan, 3. letnik MT)
Tara Kenda (občan, 2. letnik MT)
Pisno: v sredo, 18. 1. 2017, ob 9.40, govorilnica
Ustno: v četrtek, 26. 1. 2017, ob 10.50, govorilnica
Komisija:
  • Nevenka Kunšič
  • Helena Kapus
  • Jasmina Gregorc
 
 
POSLOVANJE PODJETIJ
Kandidat: Denis Jandrijević (občan – 4. letnik ET)
Ustno:  v ponedeljek, 16. 1. 2017, ob 8.30, MM
Komisija:
  • Lidija Perše
  • Katja Poljanec
  • Eva Češarek
 
 
Ravnateljica
Ksenija Lipovšček, univ. dipl. soc.
 
 

Izpiti v novembru 2016

 

 
PRAKTIČNI PRIMER IZ MATEMATIKE
1 kandidat (4. MT)
Pisno: torek, 22. 11. 2016, ob 9.45, govorilnica (Nevenka Kunšič)
Ustno: četrtek, 24. 11. 2016, ob 10.25, govorilnica
Komisija: Nevenka Kunšič, Helena Kapus, Eva Češarek
  
TIPOGRAFIJA IN REPRODUKCIJA
1 kandidat (4. MT)
Ustno: četrtek , 24. 11. 2016, ob 7.10, govorilnica
Komisija: Sabina Mevlja, Iztok Mulej, Nika Oblak
   
POSLOVNI PROJEKTI – SLEPO TIPKANJE
1 kandidat (ET)
Pisno: četrtek, 24. 11. 2016, ob 12.30, rač. 3
Komisija: Katja Poljanec, Samo Kralj Serša, Marko Bešlič
  
FINANČNO KNJIGOVODSTVO
1 kandidat (4. ET)
Pisno: ponedeljek, 21. 11. 2016, ob 7. 20, kabinet št. 3
Ustno: torek, 22. 11. 2016, ob 11.40, kabinet št. 3
Komisija: Lidija Perše, Darja Koren, Benjamina Cerkovnik
  
GRAFIČNO OBLIKOVANJE
1 kandidat (MT)
Ustno: torek, 22. 11. 2016, ob 8.50, govorilnica
Komisija: Staša Slapnik, Primož Zorko, Ivan Sužnik
  
NEMŠČINA
1 kandidat (občan)
Pisno: torek, 22. 11. 2016, ob 11.40, govorilnica (Marja Podjed)
Ustno: petek, 25. 11. 2016, ob 9.40, govorilnica
Komisija: Marja Podjed, Irena Pungerčar, Katja Poljanec
  
SLOVENŠČINA
2 kandidata (4. MT)
Pisno: torek, 22. 11. 2016, ob 10.50, kabinet št. 8 (pri učilnici št. 10) (Ana Berčon)
Ustno: sreda, 23. 11. 2016, ob 11.40, kabinet št. 8
Komisija: Ana Berčon, Ivan Sužnik, Iztok Mulej
 
 ZGODOVINA
1 kandidat (4. EG)
Ustno: četrtek, 24. 11. 2016, ob 8.50, govorilnica
Komisija: Samo Serša Kralj, Bogdana Čebulj, Uroš Pikec
 
ANGLEŠČINA
1 kandidat (3. MT)
Pisno: sreda, 23. 11. 2016, ob 9. 40, govorilnica (Jasmina Gregorc)
Ustno: četrtek, 24. 11. 2016, ob 10.50, govorilnica
Komisija: Jasmina Gregorc, Benjamina Cerkovnik, Francka Ropret


Ravnateljica
Ksenija Lipovšček, univ. dipl. soc.
 

Izpiti v septembru 2016

 
 
Oglejte si razpored izpitov po predmetih v mesecu septembru 2016:
 
MATEMATIKA
2 kandidata, 3. letnik MT
Pisno: četrtek, 15. 9. 2016, ob 9.40, predavalnica (Nevenka Kunšič)
Ustno: četrtek, 15. 9. 2016, ob 10.50, govorilnica
Komisija: Eva češarek, Helena Kapus, Nevenka Kunšič
 
PRAKTIČNI PRIMERI IZ MATEMATIKE
1 kandidat, 4. letnik MT
Pisno: četrtek, 15. 9. 2016, ob 9.40,  predavalnica (Nevenka Kunšič)
Ustno: četrtek, 15. 9. 2016, ob 10. 50, govorilnica
Komisija: Eva Češarek, Helena Kapus, Nevenka Kunšič
 
NEMŠČINA
1 kandidat, 3. letnik MT
1 kandidat, 4. letnik EG
Pisno: sreda, 14. 9. 2016, ob 8.00, predavalnica (Jasmina Gregorc)
Ustno: sreda, 14. 9. 2016, ob 9. 40, govorilnica
Komisija: Jasmina Gregorc, Podjed Marja, Irena Pungerčar
 
ZGODOVINA
1 kandidat, 4. letnik EG
Ustno: četrtek, 15. 9. 2016, ob 9. 40, govorilnica
Komisija: Samo Kralj Serša, Uroš Pikec, Darja Koren
 
MEDIJSKO OBLIKOVANJE
1 kandidat, 4. letnik MT
Izdelek: petek, 16. 9. 2016, ob 11. 40, rač. 3 (Iztok Mulej)
Komisija: Iztok Mulej, Magdalena Rozman, Irena Pungerčar (ob 12.30)
 
 
Ravnateljica
Ksenija Lipovšček, univ. dipl. soc.

 

IZPITNI ROKI za popravne, diferencialne
in predmetne izpite (2015/16)


Popravni izpitni roki - avgust 2016

 
Zadnji rok za prijavo na popravne in ostale izpite v jesenskem roku je 11. 8. 2016

Prijavo na popravni izpit (Zapisnik o izpitu) lahko oddate v tajništvu šole v času uradnih ur.
Izpolnjene obrazce lahko pošljite tudi po pošti (priporočeno) na naslov:
EGSŠ Radovljica
Gorenjska cesta 13
4240 Radovljica
Na obrazec vpišite telefonsko številko, na kateri ste dosegljivi.
Obrazec dobite v tajništvu šole ali preko spletnih iskalnikov.
 

Popravni izpiti bodo potekali od 16. 8. 2016 do 20. 8. 2016.
Razpored po učilnicah in ura izpita bo objavljen vsaj 3 dni pred začetkom popravnih izpitov na spletni strani www.egss.si
Odjava od izpita je vsaj tri dni pred izpitnim rokom po e-pošti na naslov egss.radovljica@guest.arnes.si
 

Ravnateljica
Ksenija LIPOVŠČEK

Radovljica, 7. 7. 2016

 

Popravni izpitni roki - junij 2016


Objavljamo razpored popravnih izpitov za JUNIJSKI ROK - 24. 6. 2016, 14:00


IZPITI - junij 2016

Pravilnik ocenjevanja znanja UL RS št. 60/2010 pravi
 
22. člen (Splošno o izpitih)
1) Dijak lahko opravlja sprejemne, predmetne, dopolnilne in popravne izpite.
2) Dijak opravlja dopolnilni in popravni izpit v šoli, v katero je vpisan, sprejemni in predmetni izpit pa v šoli, ki izvaja izobraževalni program, v katerega se želi vpisati oziroma je že vpisan.Dijak lahko po uspešno opravljenem predzadnjem oziroma zaključnem letniku enkrat izboljšuje oceno enega ali več predmetov oziroma programskih enot posameznega letnika, in sicer:
a) v predzadnjem letniku od konca pouka do zaključka tekočega šolskega leta oziroma do vključitve v zadnji letnik izobraževanja,
b) v zaključnem letniku od konca pouka do začetka opravljanja zaključka izobraževanja.
3) Pri določitvi končne ocene predmeta oziroma programske enote se upošteva boljša ocena.

28. člen (Omejitve)
 
1) V spomladanskem roku lahko dijak opravlja največ dva izpita ravnatelj lahko iz utemeljenih razlogov dovoli v tem roku opravljati tudi več izpitov.
2) Na isti dan lahko dijak opravlja največ izpit ali dele izpita iz enega predmeta.
3) Dijak mora opraviti dopolnilni izpit (neocenjen) pred popravnim izpitom.
4) Dijak opravi izpit, ko opravi vse dele izpita.

DODATNO:
1) Prosimo, da dijaki oddate prijave do četrtka, 23. 6. 2016 (izjemoma do 24. 6. 2016).
2) Popravni izpiti bodo potekali od 30. 6. 2016 do 5. 7. 2016.
3) Razpored po učilnicah in ura izpita bo objavljen 27. 6. 2015 na spletni strani www.egss.si.
4) Odjava od izpita je vsaj 2 dni pred izpitnim rokom po e-pošti na naslov egss.radovljica@guest.arnes.si.

V  ČASU POPRAVNIH IZPITOV JE VSTOP V  UČILNICE SAMO V COPATIH!

Ravnateljica
Ksenija LIPOVŠČEK

Radovljica, 20. 6. 2016

 
2017
20
Oct

Še vedno vozim, vendar ne hodim

 
V petek, 20. 10. 2017, ob 12.30 uri, bo v avli EGSŠ potekalo predavanje Še vedno vo
2017
25
Oct

Natečaj za logotip Popestrimo šolo


Na šoli letos izvajamo nekaj novih aktivnosti v okviru evropskega projekta Popestrimo šolo. Da
2017
27
Oct

Fotografski natečaj


Spoštovani sodelavci in dijaki!

25. november je Generalna skupščina OZN razglasila za mednarodni dan boja proti
Arhiv novic





 
Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica
Gorenjska cesta 13
4240 Radovljica

Tel: (04) 53 73 513
Fax: (04) 531 22 41
E-mail: egss.radovljica@guest.arnes.si
S piškotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naših storitev se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke.
več o piškotkih
Prva slovenska odzivna šolska spletna stran ©  2013